Skip to content

Jak zarabiać na blogu?

blogowanieBlogosfera na całym świecie z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularniejszym zajęciem. Coraz więcej ludzi decyduje się na uruchomienie swojego bloga. I tak naprawdę nie ma w tym nic dziwnego, bowiem coraz częściej w telewizji spotkać można reklamy z wykorzystaniem blogerów. Blogi to również bardzo fajnie tworzone społeczności social media, które znajdują coraz większe uznanie wśród ekspertów od marketingu szeptanego.

Czy zarabiam na blogu?
Oczywiście, ponad rok temu postanowiłem otworzyć blog, który można zobaczyć w tym miejscu, od tego czasu regularnie publikuję posty. Z miesiąca na miesiąc zdobywam coraz więcej fanów, a także internetowych przyjaciół. Blogowanie to jednak nie tylko sposób na fajne pasywne dochody, przede wszystkim jest to sposób na życie, jak się okazuje bardzo ciekawy. Dziś, nie wyobrażam sobie dnia bez pisania artykułów, bez blogowania, i bez tego całego kontaktu z wszystkimi ludźmi, których poznałem blogując. Nastawiając się na prowadzenie bloga, tylko ze względów finansowych, raczej będzie jego marne powodzenie. Blog to ta strona dochodów, w którą musimy włożyć, przede wszystkim swoje serce, należy o tym pamiętać, decydując się na podążanie tą ścieżką.

W jaki sposób można zarobić na blogu?
Dobre blogi, nie potrzebują magicznych sposobów, bowiem na świecie dzieje się tak, że ludzie bardzo szybko wynajdują, i doceniają to co jest dobre. Jednak pozostaje tu tylko kwestia reklamowa, czyli jak wypromować bloga, aby generował on zyski, i przede wszystkim odwiedziny wiernych lub mniej czytelników. Zawsze, za dobrą treścią pójdą tłumy, a więc pisząc blog, każdego dnia należy się doskonalić w tym kierunku, i wypatrywać szczegółów, aby blog był dużo lepszy.

Blogerzy – w kupie siła
Moją misją, dziś na tym blogu, jest stworzenie wielkiej społeczności, której mogę przekazać wiedzę. Bardzo mocno wierzę w to, że każdy człowiek ma szansę odnieść olbrzymie sukcesy w blogosferze. Każdego dnia dołącza do naszej grupy nowy bloger, szkoląc się i pokazując swój sposób na życie. W kupie siła, nie użyłem tego bez powodu, bowiem czym więcej nas będzie, tym większy tort mamy do podziału. Decydując się na blogowanie, niech jedynym wyznacznikiem nie będą pieniądze, bo te nie mają w życiu najmniejszego znaczenia, najlepszym wyznacznikiem są tu ludzie, którzy tworzą ten wspaniały wirtualnych świat.

Nie wystraszyłeś się i nadal chcesz zostać blogerem?
Możesz odwiedzić mój blog, Adrian Bysiak na którym znajdziesz dane kontaktowe. Pamiętaj, że w świecie blogosfery znajdziesz u mnie oparcie, pomogę wystartować ze wszystkim. Nie chcę też Twojego adresu e-mail, przelewu, ani żadnych innych rzeczy, nie ma tu też żadnego haczyka, cała akcja stworzona jest po to, aby świat blogosfery się rozrastał, i odkrywał talenty, które do tej pory były gdzieś dość mocno zakamuflowane.

Advertisements
3 Comments
 1. Adrian!
  nawet nie masz pojęcia jak cieszę się, że trafiłem na twój blog 🙂
  Tak niewielu jest myślących podobnie.
  Mam ndzieję, że spotkamy się kiedyś w “realu” aby wymienić doświadczenia przy jasnym z pianką, bezalkoholowym 🙂

  Pozdrawiam i życzę sukcesów Adrian 🙂

 2. Ogólnie co jakiś czas organizujemy zloty dla blogerów. Także, jeśli do Kielc masz nie daleko – zapraszam.

 3. na pewno skorzystam 🙂 dzięki za zaproszenie 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: